Id-dar - Prodotti - Gagazza tas-silikon - Id-dettalji
Gagazza tas-Silikon 50 Gagazza tas-Silikon ta 'Grad Kollha

Gagazza tas-Silikon 50 Gagazza tas-Silikon ta 'Grad Kollha

Il-gagazza tas-silikon hija r-residwu li jitħalla wara li l-mineral tas-silikon jiġi raffinat, u r-residwu fih ukoll ħafna kontenut ta 'silikon. Barra minn hekk, l-użi tal-gagazza tas-silikon huma wkoll relattivament wiesgħa, u t-tipi ta 'gagazza tas-silikon huma differenti, ovvjament, l-użi huma wkoll differenti

Deskrizzjoni

 

Deskrizzjoni

gagazza tas-silikon jibqa 'mill-mineral oriġinali tas-silikon wara r-raffinar, u fih ukoll ammont kbir ta' silikon. Il-gagazza tas-silikon tintuża bħala intrapriża ta 'produzzjoni. Wieħed mill-materjali metallurġiċi mixtrija fi kwantitajiet kbar għandu vantaġġ insostitwibbli. Minħabba l-użi differenti tas-silikon, hemm ħafna tipi ta 'gagazza tas-silikon, li jistgħu jinqasmu bejn wieħed u ieħor fi gagazza tas-silikon industrijali, gagazza tas-silikon solari, u gagazza tas-silikon semikondutturi. Il-gagazza tas-silikon nnifisha għandha valur ta 'utilizzazzjoni għoli u tista' tiġi riċiklata jew użata bħala deoxidizer.

Speċifikazzjoni


TipKompożizzjoni Kimika (perċentwali)
SiAlSPC
>=<>
Gagazza tas-silikon 404050.10.055
Gagazza tas-silikon 505050.10.055
Gagazza tas-silikon 606050.10.055
Gagazza tas-silikon 707030.10.053.5
Gagazza tas-silikon 757530.10.053.5
Gagazza tas-silikon 808030.10.053.5
Gagazza tas-silikon 858530.10.053.5
Gagazza tas-silikon 90901.50.10.052.5
Gagazza tas-silikon 95951.00.10.05

image

FAQ

1, X'inhu l-użu?

Gagazza tas-silikon tista 'tintuża għal gagazza ta' l-azzar raffinar tal-ħadid mhux maħdum, ikkastjar ordinarju, eċċ.


2, Hemm xi użu ieħor tal-gagazza tas-silikon?

Il-gagazza tas-silikon tista 'ttejjeb it-temperatura tal-forn, iżid il-fluwidità tal-ħadid imdewweb, tarmi l-gagazza b'mod effettiv, iżid il-marki, u taġġorna t-toughness u l-kapaċità tat-tqattigħ tal-ikkastjar iterattiv.


3, Tista 'tgħidli aktar dwar l-użu?

Fil-proċess tat-tidwib mill-ġdid tal-istainless steel bil-forn elettriku, il-manifatturi tal-istainless steel jużaw gagazza tas-silikon bħala aġent li jnaqqas biex jaġġornaw l-effiċjenza u l-produzzjoni.











It-tags Popolari: gagazza tas-silikon 50 gagazza tas-silikon ta 'grad kollu

Tista 'Tħobb ukoll

Basktijiet tax-Xiri